EKİBİMİZ
Uzm. Dr. Veli KURT
Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı
 
2004 yılında “ Tıp Doktoru ’’ 2011 yılında ise “Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı” unvanlarını aldı.
 
2011-2013 yılları arasında Yozgat Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini yaptı. Yozgat'ta ilk görev yapan Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı olarak yaklaşık 7000 Çocuk ve Ergenin takip ve tedavisini yaptı.
 
2013-2014 yılları arasında Zeynep Kamil Eğitim Araştırma Hastanesinde, 2014- 2015 yıllarında Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinde çalıştı.
 
2015 yılı başında devlet hastanesinin çalışma koşulları nedeniyle daha kaliteli hizmet anlayışı ile istifa ederek kendi muayenehanesinde hizmet vermeye başladı.
 
2018 yılında takibini yapmış olduğu Özel Eğitim ve Terapi desteğine ihtiyacı olan çocuklar için VK Gelişim Akademisi'ni kurdu, yaklaşık 2 yıl süre ile Tıbbi Koordinatörlüğünü yaptı.
 
2020 Mart ayında Türkiye'nin ve İstanbul'un ilklerinden olan Allia Psikiyatri Kliniği ve Allia Çocuk Gelişim Akademisi'ni Allia Klinik çatısı altında hizmete açarak, Çocuk - Ergen ve Ailelerine her türlü Psikiyatrik desteği ve Özel Eğitim desteğini sunmaya başladı.
 
Yurtiçi ve yurtdışından gelen tüm hastalarına sadece Allia Kliniğinde hizmet vermektedir. Evli, bir çocuk babasıdır.
 
 
Allia Psikiyatri Kliniği
Ulaşım Krokisi
Allia Klinik © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm paylaşımlar bilgilendirme amaçlı olup tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz.