EKİBİMİZ
Uzm. Dr. Gülşah BAKİ
Uzm. Dr. Gülşah BAKİ, 2011 yılında ''Tıp Doktoru'', 2019 yılında ise '' Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzmanı ''  ünvanlarını aldı.
 
2019-2021 yılları arasında Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yaptı. Devlet hastanesindeki memuriyet görevinden hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için ayrıldı.
 
Bilişsel Davranışçı Terapi ( BDT) ,Oyun Terapisi eğitimlerini yetkin isimlerden aldı. Halen Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) ve Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği tarafından düzenlenen akredite Çocuk - Ergen süpervizyonu eğitimlerine devam etmektedir.

2016 yılında '' Türkiye Klinikleri Dergisinde '' bölüm yazarlığı yaptı. Çeşitli Uluslararası ve Ulusal Dergilerde yayınlanmış makale ve poster özel bildirimleri bulunmaktadır.
 
Ağustos 2021 tarihi itibariyle daha iyi hizmet, ekip çalışması, bilimsel güncel yaklaşımları gözönünde bulundurarak Allia Psikiyatri Kliniği ailesine katılmıştır. Öğretmen anne ve babanın çocuğu olup, halen bekardır.
Allia Psikiyatri Kliniği
Ulaşım Krokisi
Allia Klinik © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm paylaşımlar bilgilendirme amaçlı olup tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz.